Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zderzenie Pendolino z oplem - jedna osoba nie żyje [wideo]

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Miłogoszcz doszło do zderzenia pociągu Pendolino z pojazdem osobowym marki Opel. Pojazdem podróżowała rodzina z okolic Piotrkowa Trybunalskiego, która spędzała wakacje nad Bałtykiem. Samochodem podróżowały 5 osób, troje dorosłych i dwójka dzieci w wieku 9 i 11 lat. W wyniku zderzenia 4 osoby zostały poszkodowane, przetransportowane do szpitala w Koszalinie. Pasażerce nie udało się po prawie 40 minutowej reanimacji przywrócić funkcji życiowych. Na miejscu jest kilka zastępów straży, pogotowie, policja oraz śmigłowiec LPR. Na miejsce wypadku udaje się również prokurator. Nie mamy informacji aby ktoś z pasażerów pociągu ucierpiał. Pociągi na trasie Kołobrzeg - Koszalin nie kursują.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama