Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wypadek na Festiwalu Indii: młoda akrobatka spadła z wysokości [wideo]

W piątek wieczorem na Skwerze Pionierów odbywał się Festiwal Indii. Przygotowano wiele atrakcji i stanowisk z jedzeniem, ubraniami czy makijażem. Były tańce, a także pokazy akrobatyczne. Młoda akrobatka wykonywała pokazy na obręczy zawieszonej na scenie. W pewnym momencie, po wykonaniu obrotów, dziewczyna miała problem ze złapaniem się obręczy i runęła na scenę na oczach publiczności. W pierwszej chwili nie było wiadomo, czy tak miało być, czy to wypadek. Okazało się, że dziewczyna jest ranna. Akrobatce pierwszej pomocy udzielił m.in. nasz reporter. Doznała otwartego złamania prawej ręki i ogólnych potłuczeń. Została odwieziona do kołobrzeskiego szpitala. Imprezę przerwano.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama