Scattered Clouds

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Kolejny pożar zboża, w akcji gaśniczej brał udział śmigłowiec

W miejscowości Mechowo w gminie Rymań doszło do kolejnego w tym tygodniu pożaru zboża w powiecie kołobrzeskim. Sytuacja na miejscu była bardzo poważna ponieważ paliło się zboże ok 5h, ściernisko ok 5h oraz częściowo pożar wszedł w las. Na miejscu działały liczne siły i środki straży pożarnej, oraz śmigłowiec zadysponowany przez Lasy Państwowe. W akcji gaśniczej brały udział następujące jednostki: KP PSP Kołobrzeg, JRG Kołobrzeg, OSP Gościno, OSP Charzyno, OSP Siemyśl, OSP Rymań,
OSP Starnin, OSP Drozdowo, OSP Gorawino, OSP Drzonowo, OSP Karcino, OSP Stary Borek.

Fot. OSP Charzyno