Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolejny pożar zboża, w akcji gaśniczej brał udział śmigłowiec

W miejscowości Mechowo w gminie Rymań doszło do kolejnego w tym tygodniu pożaru zboża w powiecie kołobrzeskim. Sytuacja na miejscu była bardzo poważna ponieważ paliło się zboże ok 5h, ściernisko ok 5h oraz częściowo pożar wszedł w las. Na miejscu działały liczne siły i środki straży pożarnej, oraz śmigłowiec zadysponowany przez Lasy Państwowe. W akcji gaśniczej brały udział następujące jednostki: KP PSP Kołobrzeg, JRG Kołobrzeg, OSP Gościno, OSP Charzyno, OSP Siemyśl, OSP Rymań,
OSP Starnin, OSP Drozdowo, OSP Gorawino, OSP Drzonowo, OSP Karcino, OSP Stary Borek.

Fot. OSP Charzyno


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama