Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zatrzymano 9 kierujących rowerem lub hulajnogą po alkoholu

Kołobrzeska policja podsumowała ostatnią imprezę, która odbyła się w Podczelu. Bezpieczeństwa pilnowali policjanci z komendy kołobrzeskiej, a także funkcjonariusze z innych miejscowości garnizonu zachodniopomorskiego. Policjanci dbali o porządek i bezpieczeństwo na terenie festiwalu oraz drogach dojazdowych. Zwracali oni szczególną uwagę na ruch kołowy i pieszy, a także niezwłocznie interweniowali w momencie utrudnień. W ramach prowadzonych działań zatrzymano 18 sprawców przestępstw, głównie za posiadanie środków odurzających, a także 2 osoby poszukiwane. Ponadto policjanci stosowali postępowanie mandatowe w stosunku do osób zakłócających spokój i porządek publiczny oraz wobec 9 osób, które zdecydowały się wsiąść na rower lub elektryczną hulajnogę pomimo wcześniej spożywanego alkoholu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama