Clear Sky

11 sierpnia 2022
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Zatrzymano 9 kierujących rowerem lub hulajnogą po alkoholu

Kołobrzeska policja podsumowała ostatnią imprezę, która odbyła się w Podczelu. Bezpieczeństwa pilnowali policjanci z komendy kołobrzeskiej, a także funkcjonariusze z innych miejscowości garnizonu zachodniopomorskiego. Policjanci dbali o porządek i bezpieczeństwo na terenie festiwalu oraz drogach dojazdowych. Zwracali oni szczególną uwagę na ruch kołowy i pieszy, a także niezwłocznie interweniowali w momencie utrudnień. W ramach prowadzonych działań zatrzymano 18 sprawców przestępstw, głównie za posiadanie środków odurzających, a także 2 osoby poszukiwane. Ponadto policjanci stosowali postępowanie mandatowe w stosunku do osób zakłócających spokój i porządek publiczny oraz wobec 9 osób, które zdecydowały się wsiąść na rower lub elektryczną hulajnogę pomimo wcześniej spożywanego alkoholu.