Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Potrącenie na pasach na ul. Solnej. Lekarze walczą o życie pieszego

Lekarze walczą o życie 36-letniego mężczyzny, który na ulicy Solnej w Kołobrzegu na pasach został potrącony przez samochód. Zdarzenie miało miejsce około 4.30 w nocy przy skrzyżowaniu ulicy Solnej z Bałtycką. Kierowca taksówki z niewiadomych przyczyn nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, będącemu już na środku przejścia. O tej godzinie sygnalizacja świetlna jest wyłączona. Taksówkarz hamował będąc już na przejściu, ale na zdjęciach widać jak daleko zatrzymał się od pasów. Pieszy wpadł na maskę pojazdu i przeleciał kilka metrów. W bardzo ciężkim stanie trafił do kołobrzeskiego szpitala, gdzie lekarze podczas pilnej operacji walczyli o jego życie. Obecnie przebywa on na oddziale OIOMu. Na miejscu pracowali policjanci, oraz policyjni technicy, którzy ustalali, jak doszło do tego wypadku. Kierujący był trzeźwy, obecnie przebywa na kołobrzeskiej komendzie. 

Pojazd został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama