Clear Sky

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Piesza została potrącona na pasach przy Jedności

Około 9 rano doszło do potrącenia pieszej 72- letniej kobiety na przejściu dla pieszych na Jedności Narodowej. Kobiety nie zauważył kierujący mercedesem mężczyzna i wjechał skręcając w prawo z Solnej wprost w przechodzącą pieszą. Kobieta w wyniku zderzenia przewróciła się. Na miejscu zjawili się ratownicy medyczni i policja. Kobietę przewieziono do szpitala. Już wiemy, że poszkodowana po badaniach została wypuszczona ze szpitala do domu. Kierujący otrzymał mandat.