Scattered Clouds

19°C

Kołobrzeg

5 lipca 2022    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
5 lipca 2022    
    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Plażowicze zaalarmowali służby, na ratunek kitesurferowi

Plażowicze są coraz bardziej wyczuleni na to, co dzieje się w wodzie. Pisaliśmy już o takich przypadkach kilka razy w zeszłym roku. Dziś w Grzybowie, plażowicze zauważyli kitesurfera, któremu latawiec wpadł do wody, a jego gesty na wodzie wyglądały jakby potrzebował pomocy. Ktoś zadzwonił pod numer alarmowy 112 i na miejsce zadysponowano kilka jednostek służb ratunkowych. Na pomoc wyruszyli ratownicy z BSR, PSP z łodzią, Policja oraz ZRM. Ratownicy z BSR podjęli mężczyznę z wody, nie wymagał on pomocy medycznej i jak tłumaczył nie miał problemów z wydostaniem się z wody. Na szczęście tym razem to fałszywy alarm. Ale czujność jest wskazana.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama