Few Clouds

15 sierpnia 2022
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Kierujący Kią wypadł z drogi S6 i dachował

Coraz więcej pojazdów na drogach i coraz więcej zdarzeń drogowych. Dziś kołobrzescy policjanci odnotowali kilka kolizji i kolejne zdarzenie na drodze S6. Tym razem za MOP Jarkowo, kierunek Szczecin kierujący osobową KIĄ nie dostosował prędkości i wyjechał poza bariery dachując na poboczu. Wyszedł o własnych siłach z pojazdu nie odnosząc żadnych obrażeń. Jako, że do zdarzenia doszło na granicy powiatów oprócz służb z Kołobrzegu i jednostek OSP z Charzyna, Rymania i PSP z Kołobrzegu zadysponowano też jednostki z Gryfic. Mężczyzna odmówił badań w szpitalu. Na miejscu policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

fot OSP Rymań/własne