Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierujący Kią wypadł z drogi S6 i dachował

Coraz więcej pojazdów na drogach i coraz więcej zdarzeń drogowych. Dziś kołobrzescy policjanci odnotowali kilka kolizji i kolejne zdarzenie na drodze S6. Tym razem za MOP Jarkowo, kierunek Szczecin kierujący osobową KIĄ nie dostosował prędkości i wyjechał poza bariery dachując na poboczu. Wyszedł o własnych siłach z pojazdu nie odnosząc żadnych obrażeń. Jako, że do zdarzenia doszło na granicy powiatów oprócz służb z Kołobrzegu i jednostek OSP z Charzyna, Rymania i PSP z Kołobrzegu zadysponowano też jednostki z Gryfic. Mężczyzna odmówił badań w szpitalu. Na miejscu policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

fot OSP Rymań/własne

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama