Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Na S6 kierujący wjechał do wykopu, auto stanęło w płomieniach [foto]

W niedzielę rano w okolicach godziny 4, służby zostały powiadomione o palącym się pojeździe na drodze S6(pomiędzy Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim). Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że owszem pali się samochód, ale nie na drodze, a w wykopie na remontowanym odcinku. Kierowca lanosa przebił się przez blokady i wjechał wprost do rowu, na którym trwając prace naprawcze. W wyniku uderzenia pojazd stanął w płomieniach. Zastępy z Ustronia Morskiego oraz Kołobrzegu niezwłocznie przystąpiły do gaszenia pojazdu. Trzeba było zrobić to szybko, gdyż samochód wyposażony był w butlę z gazem. Kierującego ani jakiegokolwiek pasażera nie zastano w pojeździe. Rozpoczęto więc poszukiwania w okolicy. Kilka kilometrów dalej zatrzymano nietrzeźwego pieszego, który poruszał się pasem awaryjnym. Policjanci przewieźli go na komendę w celu wytrzeźwienia, ale czy to on kierował dowiemy się dopiero jak jego stan pozwoli na przesłuchanie. Pojazd po ugaszeniu został zabezpieczony przez pomoc drogowa na policyjny parking.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama