Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022    
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Pracowita noc dla strażaków z całego powiatu

Po 23 wtorkowego wieczora do dyspozytora 112 wpłynęło zgłoszenie o pożarze balotów siana w miejscowości Gorawino. Pożar był już dość mocno rozwinięty. Spaliło się szacunkowo 120 balotów z sianem. W związku z duża skalą i terenem, zadysponowano jednostki z Rymania, Gorawina, Drozdrowa, Starnina oraz Kołobrzegu. Strażacy zakończyli działania około 5 rano.

Przed północą w miejscowości Grzybowo na ulicy Nadmorskiej doszło do wybuchu, a w powietrzu unosił się dym. Mieszkańcy wezwali na miejsce strażaków. Okazało się, że ktoś postanowił wypalić śmieci, a wybuch to najprawdopodobniej opakowanie po dezodorancie lub lakierze. Zadysponowano na miejsce 4 zastępy w tym ochotników z Karcina, Starego Borku, Korzystna i zastęp z Kołobrzegu. Strażacy dość szybko uporali się z zagrożeniem. Sprawę wyjaśniali przybyli na miejsce policjanci.

fot. własne/OSP Rymań

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama