Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

20 maja 2022    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
20 maja 2022    
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wypadek w Charzynie, interweniował LPR

We wtorek o godzinie 18:42 doszło do potrącenie rowerzysty przez pojazd marki VW golf w okolicach cmentarza w miejscowości Charzyno. Pierwsi do pomocy przybiegli przebywający niedaleko strażacy po służbie z kołobrzeskiej jednostki straży pożarnej, oraz dwóch ochotników z jednostek Siemyśla - Charzyna oraz jeden z policjantów, który przejeżdżał tą drogą. Panowie  bez wahania ruszyli z pomocą potrąconemu mężczyźnie i do przyjazdu służb wykonali niezbędne czynności ratujące życie osobie poszkodowanej. Siła uderzenia była tak duża, że 63 - latek znalazł się w przydrożnym rowie. Zespół Ratownictwa Medycznego zabezpieczył pacjenta, ale konieczny był szybki transport do szpitala. Wezwano więc na pomoc śmigłowiec LPR ze Szczecina. Jak powiedziała naszej redakcji Paulina Heigel, rzecznik prasowy w Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Poszkodowany z urazami wielonarządowymi w stanie ciężkim trafił do szpitala w Szczecinie. Na miejscu pracują kołobrzescy policjanci oraz technicy policyjni. Droga jest nieprzejezdna. Policja kieruje ruchem na objazdy.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama