Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Para ukradła kartę płatniczą, dokonali kilkunastu transakcji

Przed kilkoma dniami do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu wpłynęło zgłoszenie o utracie karty płatniczej. Pokrzywdzona logując się na swoje konto bankowe zobaczyła, że ktoś wielokrotnie używał jej karty. W związku z tym funkcjonariusze z wydziału kryminalnego podjęli działania operacyjne, które już po dwóch dniach skutecznie doprowadziły do zatrzymania pierwszego sprawcy, a w kilka dni później drugiej sprawczyni. Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych celach. W toku dalszej pracy kołobrzeskich śledczych, zatrzymanym udowodniono przywłaszczenie i wykonanie siedemnastu zbliżeniowych transakcji płatniczych.

42-latka i 34-latek usłyszeli 17-ście zarzutów związanych z kradzieżą z włamaniem na konto, przyznali się, teraz grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama