Few Clouds

25 lutego 2024
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Pędził 170 km/h, stracił uprawnienia i uszczuplił portfel

Wczorajszego poranka policjanci kołobrzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd Dodge którym kierujący 43-letni mieszkaniec Kołobrzegu pędził 170 km/h. Najistotniejszym jest fakt, że czynu tego dokonał jadąc w terenie zabudowanym na DK 11a gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 80 km/h.  Za swoje popisy na drodze, kierujący mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktów karnych. W najbliższym czasie nie będzie mógł także kierować pojazdami gdyż jego Prawo Jazdy zostało zatrzymane na okres trzech miesięcy.