Light rain

27 lutego 2024
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Kolizja dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Jedności i Łopuskiego

Do kolejnej w tym miesiącu kolizji, w tym samym miejscu czyli na skrzyżowaniu Jedności Narodowej z Łopuskiego doszło dziś około godziny 14. Tym razem kierująca mercedesem wymusiła pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Łopuskiego w kierunku Jedności Narodowej na prawidłowo jadącej toyotą kierującej. W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały uszkodzone. Na szczęście nikt nie wymagał pomocy medycznej. Policjanci na miejscu ukarali mandatem kierującą mercedesem w wysokości 1500zł. Do czasu usunięcia pojazdów przez pomoc drogową mogą w tym miejscu występować niewielkie utrudnienia w ruchu.