Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjant po służbie ujawnił poszukiwanego
Policjantem jest się cały czas - nawet po służbie i w drodze do domu. Funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ujawnił 43-letniego poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za liczne kradzieże.
 
Kołobrzescy policjanci będący poza służbą wielokrotnie podejmowali interwencje wobec osób łamiących prawo. Funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu po zakończonej służbie wracał do domu. Po drodze zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Był nim 43-letni mieszkaniec Kołobrzegu poszukiwany przez policjantów na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za liczne kradzieże. Funkcjonariusz udał się za poszukiwanym i powiadomił dyżurnego jednostki, a ten niezwłocznie wysłał w to miejsce patrol.
 
43-latek był kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów. Został przewieziony na komendę, skąd zostanie przetransportowany do aresztu, gdzie spędzi najbliższe dwanaście miesięcy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama