Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wypadek w Pobłociu Małym. Jedna osoba została ranna

W sobotnie popołudnie doszło do zdarzenia w miejscowości Pobłocie Małe, na drodze pomiędzy Gościnem, a Karlinem. Kierujący VW stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył z impetem w drzewo. Przejeżdżający drogą kierowcy zaalarmowali służby ratunkowe. 42 - letni kierujący mieszkaniec Pobłocia, zaklinował się w pojeździe i do jego wydobycia z pojazdu niezbędna okazała się pomoc strażaków i sprzętu hydraulicznego. Na miejscu pomocy udzielali strażacy z Gościna oraz Kołobrzegu. Po wycięciu poszkodowanego został on przekazany załodze pogotowia ratunkowego. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Alkomat u kierującego wykazał prawie 2 promile w wydychanym powietrzu. Na szczęście nietrzeźwy kierujący jechał sam. Ze względu na jego obrażenia został on zabrany do szpitala w Koszalinie na dalszą diagnostykę.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama