Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na S6 ślisko, dwa pojazdy wpadły w bariery w ciągu 30 minut

Poranna aura jeszcze nie raz nas zaskoczy w marcu. Dziś za to zaskoczyła chyba i kierujących i drogowców z S6. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze w ciągu 30 minut na odcinku 1km, dwa pojazdy wpadły na bariery. Na miejsce wezwano służby drogowe oraz policję, gdy ta dojechała do 1 pojazdu okazało się, że kilometr dalej kolejne auto wpadło w poślizg i uderzyło w barierki. Wszystko działo się na odcinku 80 kilometra w kierunku Szczecina. Na szczęście nikt z kierujących oraz pasażerów nie odniósł obrażeń.  Policjanci ukarali kierujących mandatami nie tylko za kolizję ale i stan techniczny pojazdów.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama