Few Clouds

14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Wycieczka Rowerowa - Kręcimy Kilometry dla Kołobrzegu

Kolejna wycieczka rowerowa w ramach rywalizacji "o Puchar Rowerowej Stolicy Polski – Kręcimy Kilometry dla Kołobrzegu" już w najbliższa niedzielę 9 czerwca 2024 r.
Miejsce zbiórki:  ul. Śliwińskiego (Stadion im. Sebastiana Karpiniuka), godz. 09:40
Długość wycieczki ok. 45 km.
Trasa dobrana została tak aby każdy pasjonat roweru, nawet dzieci, mogły uczestniczyć w wycieczce.

Trasa:
Kołobrzeg – Ustronie Morskie – Dygowo – Bardy – Dębogard – Bogucino – Obroty – Budzistowo - Kołobrzeg
Wszystkich uczestników prosimy o zabranie kasku, bidonu z wodą i małej przekąski.
Szczegóły w regulaminie na stronie www.sport.kolobrzeg.pl
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.