Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Podsumowanie ankiet rowerowych - spotkanie otwarte

Prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zapraszają mieszkańców, samorządowców, radnych oraz stowarzyszenia i inne działające organizacje na spotkanie otwarte podsumowujące badania ankietowe dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych.

Jesienią ubiegłego roku miasto przygotowało specjalną ankietę w zakresie komunikacji rowerowej w naszym mieście. Można było się z nią zapoznać i wypełnić on line oraz w formie papierowej. Zainteresowanie było ogromne, ankietę konsultacyjną wypełniło 1097 osób.

Pytania dotyczyły rozwoju sieci rowerowej, Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego, zawierały również część otwartą, gdzie można było zamieszczać swoje uwagi i spostrzeżenia. Wyniki ankiety pozwolą zaplanować kolejne działania, które zachęcą do korzystania z rowerów jak największą liczbę mieszkańców oraz turystów.

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Kultury Adebar w poniedziałek 3 czerwca o godzinie 17. Po przedstawieniu wyników przewidziana jest dyskusja.