Broken Clouds

Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Tomasz Kiełabsiński: Kandydat do Rady Miasta

Szanowni Mieszkańcy naszego  miasta

Zdecydowałem się ubiegać o miejsce w Radzie Miasta, aby reprezentować wszystkich mieszkańców Kołobrzegu

Nie jestem politykiem i dlatego chciałbym, aby Rada Miasta była wolna od politycznych walk i przepychanek. Kiedyś dumnie reprezentując nasze miasto na koszykarskich parkietach zawsze mogłem liczyć na wsparcie kołobrzeżan. Byliśmy wielką sportową i nie tylko rodziną. Teraz moją drużyną są mieszkańcy naszego miasta.

Dlatego mam dla Was zaproszenie. Zagrajcie wspólnie ze mną dla naszej pięknej "Perły Bałtyku"!

7 kwietnia proszę o Wasze wsparcie i zaufanie oddając  głos na moją  skromną osobę.

Okręg nr 3 pozycja 5 Tak Dla Kołobrzegu  Anny Mieczkowskiej
(sfinansowano ze środków KWW Tak Dla Kołobrzegu)