Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tomasz Kiełabsiński: Kandydat do Rady Miasta

Szanowni Mieszkańcy naszego  miasta

Zdecydowałem się ubiegać o miejsce w Radzie Miasta, aby reprezentować wszystkich mieszkańców Kołobrzegu

Nie jestem politykiem i dlatego chciałbym, aby Rada Miasta była wolna od politycznych walk i przepychanek. Kiedyś dumnie reprezentując nasze miasto na koszykarskich parkietach zawsze mogłem liczyć na wsparcie kołobrzeżan. Byliśmy wielką sportową i nie tylko rodziną. Teraz moją drużyną są mieszkańcy naszego miasta.

Dlatego mam dla Was zaproszenie. Zagrajcie wspólnie ze mną dla naszej pięknej "Perły Bałtyku"!

7 kwietnia proszę o Wasze wsparcie i zaufanie oddając  głos na moją  skromną osobę.  

Okręg nr 3 pozycja 5 Tak Dla Kołobrzegu  Anny Mieczkowskiej
(sfinansowano ze środków KWW Tak Dla Kołobrzegu)

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama