Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Małgorzata Grotto - kandydatka do Rady Miasta

Kandyduję do Rady Miasta Kołobrzeg w wyborach samorządowych z KWW Anny Mieczkowskiej Tak Dla Kołobrzegu - z okręgu nr 4, pozycja na liście nr 4 (sfinansowano ze środków KWW Tak Dla Kołobrzegu).

W moim sercu przede wszystkim jest człowiek, rodzina i jej dobro. Wszystkie inwestycje w naszym mieście są ważne - jednak najważniejszą inwestycją są ludzie - ich zdrowie, edukacja, spokojne i bezpieczne życie. Przez ostatnią kadencję pracowałam w Radzie Miasta jako przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych - tam mogłam realizować swoje poglądy i uczestniczyć w działaniach na rzecz dzieci, młodzieży, dorosłych - wszystkie komisje, dziesiątki nagrań są dostępne na YouTube Urzędu Miasta Kołobrzeg. Od ponad 30 lat jestem pedagogiem w dwóch szkołach SP 7 i SLO im. Z. Herberta. 30 lat temu zakładałam i nadal pracuję w szkole tańca VSDS. Dla mnie wiedza, którą posiadam jest jak powiększająca lupa, przez którą patrzę na ludzi i ich potrzeby, a moje serce i emocje dopełniają w pełni zrozumienia drugiego człowieka.

W nadchodzącej kadencji chciałabym kontynuować działania na rzecz Kołobrzeżanek i Kołobrzeżan w tej najważniejszej i delikatnej materii. Proszę o głos 7 kwietnia - okręg wyborczy numer 4, pozycja numer 4.

Małgorzata Grotto

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama