Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wsparcie dla Domu Dziecka w Gościnie

Dziś Kołobrzeska Izba Gospodarcza przekazała kolejne niezbędne rzeczy do nowo powstałego Domu Dziecka w Gościnie. Tym razem pani Paulina Myślewska z apteki "Lawenda" wyposażyła dzieci w apteczkę, leki, kosmetyki, środki higieniczne, lusterka, kosmetyczki, koce i zestawy gier.

- Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane artykuły. Wiem, że kolejni przedsiębiorcy również zapowiedzieli swoje wsparcie, co nie ukrywam, jest ogromnie potrzebne przy wyposażaniu tej placówki od podstaw. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama