28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Rowerowa Stolica Polski – Kręć kilometry dla Kołobrzegu

Niespełna 2 tygodnie pozostały do rozpoczęcia rywalizacji Aktywne Miasta o Puchar Rowerowej Stolicy Polski ! Ściągajcie aplikację, wybierajcie KOŁOBRZEG i wspólnie będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w rywalizacji!

Do zabawy może dołączyć każdy rowerzysta, który pobierze mobilną aplikację pn. „Aktywne Miasta”, a w niej wybierze aktywność: jazda na rowerze. Zarówno aplikacja jak i udział w akcji jest bezpłatny.
Pobierz aplikację ---> wybierz Kołobrzeg ---> KręćKilometryDlaKołobrzegu!
• dla systemu Android tutaj-> https://tiny.pl/rsvn3
• dla systemu IOS tutaj -> https://tiny.pl/rsvkx

Kręć kilometry dla Kołobrzegu i zdobywaj nagrody!
Za najlepsze wyniki trzech pierwszych kobiet i trzech pierwszych mężczyzn z miasta:
Vouchery podarunkowe do sklepów RTV/AGD:
• I miejsce 500,00 zł ,
• II miejsce 300,00 zł,
• III miejsce 200,00 zł
oraz Vouchery podarunkowe sklepy Rowery Małgośka / Bajk Garaż w Kołobrzegu

Progi do nagród gwarantowanych:
• Powyżej 300 przejechanych kilometrów z aplikacją: kubek z nadrukiem,
• Powyżej 1000 przejechanych kilometrów z aplikacją: koszulka z nadrukiem,
• Powyżej 1600 przejechanych kilometrów z aplikacją: profesjonalna koszulka rowerowa.
Zniżka na serwis rowerów u naszych partnerów:

Bajkgaraż oraz Rowery Małgośka wspierają Kołobrzeg w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski Wszyscy Kręcimy dla Kołobrzegu.
Serwis -20% od 21 maja do 30 czerwca
*dla osób, które mają aplikację i kręcą dla Kołobrzegu

W ramach akcji organizujemy rajdy rowerowe:
21.05.2023 r. - Trasa: 30 km
Kołobrzeg - Dżwirzyno - Sieradowo - Stary Borek - Grzybowo - Kołobrzeg
04.06.2023 r. - Trasa: 33 km
Kołobrzeg - Zielenniewo - Charzyno - Pustary - Obroty - Budzistowo - Kołobrzeg
11.06.2023 r. - Trasa: 35 km
Kołobrzeg - Grzybowo - Stary Borek - Drzonowo - Przećmino - Korzystno - Kołobrzeg.
18.06.2023 r. - Trasa: 38 km
Kołobrzeg - Sianożęty - Bagicz - Stramniczka - Czernin - Bogucino - Obroty - Budzistowo - Kołobrzeg
25.06.2023 r. - Trasa: 45 km
Kołobrzeg - Rogowo - Roby - Biczyno - Karcino - Głowaczewo - Stary Borek - Kołobrzeg