Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zagłosuj na kołobrzeską promenadę - Top Inwestycje Komunalne 2023

Kołobrzeska Promenada została zakwalifikowana do kolejnego etapu konkursu na Top Inwestycje Komunalne 2023. Ten etap to głosowanie internautów, które potrwają do 11 kwietnia. Na stronie Portal Samorządowy prezentuje 28 inwestycji, które przeszły do drugiego etapu konkursu. Spośród nich Rada Konsultacyjna wybierze 10 laureatów. Do 11 kwietnia do godz. 09.00 trwa głosowanie czytelników. Inwestycja, która otrzyma najwięcej głosów (klików) zostanie uhonorowana nagrodą specjalną od czytelników PortalSamorzadowy.pl.
Przypominamy, głosowanie Rady i czytelników jest niezależne.

Nagrody zostaną oficjalnie wręczone podczas uroczystej gali 25 kwietnia, w trakcie XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (www.eecpoland.eu 24-26.04.2023). Zapraszamy do udziału w Kongresie, rejestracja już trwa.

Przypominamy : Ta najdłuższa w Polsce promenada ma 4 km długości, z czego aż trzy znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie brzegu Morza Bałtyckiego i biegną wzdłuż plaży. Pierwsze etapy przebudowy miały miejsce w latach 2010 i 2018. Jest to niewątpliwie ważna inwestycja podnosząca walory turystyczne miasta, która – między innymi dzięki swojej długości – stać się może unikatowym produktem na skalę całego kraju. Przebudowana promenada pełni swoją dotychczasową główną funkcję miejsca spacerowego, ale jednocześnie znalazły się tu plac rekreacyjny czy miejsce do uprawiania sportu i zabaw.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama