28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Konkurs ofert na prowadzenie usług sportowo - rekreacyjnej na plaży

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu ogłasza otwarty konkurs ofert na „Zagospodarowanie i dzierżawę części plaży położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasto Kołobrzeg z przeznaczeniem na prowadzenie działalności sportowo - rekreacyjnej, place zabaw (np. batuta plażowa, zjeżdżalnia dmuchana, dmuchany zamek).

Szczegóły konkursu pod adresem https://bip.mosir.kolobrzeg.pl/przetargi/29/62/KO_05_2022/

Kompletną ofertę należy składać w sekretariacie MOSiR Kołobrzeg ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg w terminie do 16.05.2022 r. do godz. 9:00