Broken Clouds

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Konkurs ofert na świadczenie usług wypożyczania sprzętu plażowego

Zarabiaj na wypożyczaniu sprzętu plażowego, wystartuj w otwartym konkursie ofert i ciesz się własnym biznesem.
Kołobrzeg w celu świadczenia usług wypożyczania sprzętu plażowego”

Szczegóły konkursu pod adresem: https://bip.mosir.kolobrzeg.pl/przetargi/29/60/KO_03_2022/

Kompletną ofertę należy składać w sekretariacie MOSiR Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg, w terminie do 28.04.2022 r. do godz.8:00.