Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Brico Marche na rzecz Janka Zamilskiego

Drodzy Klienci,
zakończyliśmy sprzedaż ekologicznych charytatywnych toreb (wielokrotnego użytku) za 4 i 5 PLN na rzecz Janka Zamilskiego. Dzięki Państwa pomocy udało nam się uzbierać i przekazać 15 000 PLN Celem było wsparcie Rodziców Jasia w opłaceniu codziennej rehabilitacji co wpłynie na poprawę jego zdrowia.

Jaś to 8 letni chłopiec, który leczony jest z powodu zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej stopnia ciężkiego - mózgowego porażenia dziecięcego pod postacią obustronnego niedowładu połowiczego.

Dzięki Państwa wsparciu oraz ogromnemu sercu odnieśliśmy sukces i tym samym ułatwimy chłopcu walkę w pokonywaniu codziennych trudności zdrowotnych.
Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy wsparli naszą akcję, kupując torby z logo Bricomarche.

Załoga Bricomarche Kołobrzeg i Fundacja Muszkieterów

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama