Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sublima kołobrzeg

Z okazji zbliżającego się listopadowego Święta Niepodległości i uroczystości św. Marcina, załoga restauracji Sublima Kołobrzegu przygotowała specjalne menu z gęsiny.

Specjały z gęsi były od wieków przygotowywane tradycyjnie właśnie w tym okresie, bowiem jak mawiali nasi przodkowie - gęsina jesienią smakuje najlepiej.

Zapraszamy do sprawdzenia autorskich propozycji naszych kucharzy, pod kierunkiem szefa Andrzeja Jakomulskiego, który jak zwykle wzbogacił tradycyjny smak gęsi z wykorzystaniem nowatorskich dodatków i ciekawej kompozycji podania. Doznania smakowe znakomicie uzupełnia tegoroczna edycja Wina Świętomarcińskiego z zachodniopomorskiej winnicy Turnau.

Specjalne menu będzie dostępne wyłącznie w okresie od 5 do 20 listopada. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś!


Restauracja Sublima
Kołobrzeg, ul. Dworcowa 10
Rezerwacja stolika: 94 711 29 29, e-mail: info@restauracjasublima.pl

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama