Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

skanpol kołobrzeg


Wellness Center Hotelu New Skanpol zaprasza na zabiegi oczyszczania wodorowego – nowości w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry twarzy.

Aquametiq Hydra Prime (oczyszczanie wodorowe) – jest metodą oczyszczania opartą głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq Hydra Prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.

Więcej na temat zabiegu znajduje się TUTAJ https://newskanpol.pl/oczyszczanie-wodorowe-aquametiq-hydra-prime-nowosc-w-wellness-center

Tylko teraz zabieg na twarz dostępny jest w specjalnej cenie 220 zł, a dodatkowo do każdego zabiegu wykonujemy masaż pleców GRATIS!

Rezerwacja zabiegu:
tel. 94 711 29 21
e-mail: baza@newskanpol.pl

Wellness Center w Hotelu New Skanpol
ul. Dworcowa 10, III p.
78-100 Kołobrzeg

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama