Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

długi kołobrzeg


SZYBKA UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA


- Komornik, wezwania do zapłaty

- Nakazy zapłaty, zobowiązania

- Windykatorzy, problemy.....

Czas powiedzieć: STOP!


„Upadłość konsumencka" oznacza, że mocą orzeczenia sądowego wszelkie długi danej osoby sprzed daty wydania orzeczenia zostają raz na zawsze anulowane. Umorzenie długów może nastąpić warunkowo, bez planu spłaty lub po realizacji indywidualnego planu spłat.

- Całkowite oddłużenie (umorzeniu nie podlegają zobowiązania alimentacyjne, grzywny, świadczenia zasądzone w sprawach karnych)
- Zawieszenie postępowań egzekucyjnych już od dnia ogłoszenia upadłości (umorzenie po uprawomocnieniu się postępowania o ogłoszenie upadłości)
- Zdjęcie zajęcia komorniczego pensji, emerytury lub renty wraz z datą ogłoszenia upadłości (syndyk ma możliwość całkowitego lub częściowego zdjęcia zajęcia pensji, emerytury lub renty)
- Jeśli upadający w momencie ogłoszenia upadłości jest właścicielem lokalu/domu to ze sprzedaży jego nieruchomości ma możliwość otrzymania kwoty na wynajem innego lokalu przez maks. 24 miesiące
- Możliwość zawarcia układu z wierzycielami, dający możliwość porozumienia się z wierzycielami, umorzenia części zobowiązań, rozłożenia spłaty na raty i zachowania lokalu/domu nawet w trakcie trwającej już egzekucji

Upadłość konsumencka - z tej metody skorzystało już tysiące Polek i Polaków.

Napisz. Pomogę

Warto zacząć żyć na nowo!

Uwolnij się od długów .

Kontakt: 510-075-001

e-mail: antywindykacja.kolobrzeg@gmail.com

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama