Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

artyleryjska kołobrzeg

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja stanowić będzie doskonałe miejsce do spokojnego i komfortowego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer dzieli nas od centrum miasta, a rozbudowana infrastruktura towarzysząca w zasięgu kilku kroków to niewątpliwy atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w odległości 400 metrów oraz szczególnie ważne dla młodych rodzin- przedszkola i szkoły dla najmłodszych w najbliższym sąsiedztwie.

Już niebawem, na przełomie sierpnia i września 2021r. budynek zostanie oddany do użytkowania i nabywcy mieszkań będą rozpoczynać prace wykończeniowe swojego nowego "M".

Obecnie sprzedaliśmy 65 % wszystkich mieszkań- dysponujemy jeszcze wyborem mieszkań trzy i czteropokojowych.  W ofercie również garaże indywidualne, miejsca postojowe i komórki lokatorskie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą dostępną na stronie internetowej www.artyleryjska2.pl .


Dysponujemy również atrakcyjnymi lokalami usługowymi na wynajem zlokalizowanymi na parterze budynku. W ofercie przestronny lokal o powierzchni 147 m² oraz 85 m².


Spotkanie prezentacyjne na budowie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:

tel: 790-570-592, e-mail: e.kutkowska@abades.pl
www.artyleryjska2.pl


Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama