Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

skanpol kołobrzeg

Wellness Center w Hotelu New Skanpol zaprasza na masaż Kobido w rewelacyjnej cenie.

KOBIDO – japoński masaż twarzy - to złożony zabieg łączący wiele technik manualnych. Przełomowa metoda pozwala osiągnąć imponujące efekty nie tylko na powierzchni skóry, lecz również w jej głębszych warstwach, tkance podskórnej, tłuszczu, powięzi i na poziomie mięśni. Po zabiegu widoczna jest poprawa konturu twarzy, spłycenie bruzd nosowo-wargowych i uniesienie policzków. Dodatkowo masaż likwiduje opuchliznę i zmarszczki na czole.

Zapraszamy do skorzystania z masażu KOBIDO w cenie promocyjnej 120 zł (zamiast standardowej ceny 180 zł) za godzinny zabieg.

Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszego SPA!
https://newskanpol.pl/welnessspa/wellness-center-i-spa/

Rezerwacja zabiegów: tel. 94 711 29 21

W listopadzie pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 16:00.


Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama