Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

morze i parsęta kołobrzeg

Informujemy, że nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020) ruszają od 23  listopada i potrwają do 18 grudnia 2020  r. do godziny 15:00 (bezwzględny czas na składanie wniosków o dofinansowanie). Wnioski składane pocztą muszą również trafić w tym terminie na adres Biura SRLGD „Morze i Parsęta” ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu.

Zapraszamy do składania wniosków przedsiębiorców, jednostki samorządowe oraz organizacje pozarządowe. Maksymalny poziom dofinansowania na jeden podmiot to 80 tys. złotych w przypadku przedsiębiorców, (tabela z harmonogramem naboru i dokumentami do wypełnienia i złożenia  na stronie www Stowarzyszenia). Zakres i rodzaj przedsięwzięć mogących ubiegać się o wsparcie jest opisany w dokumentach na naszej stronie internetowej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na  naszą stronę internetową www.morzeiparseta.pl lub bezpośrednio do naszego biura na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu I piętro, koniecznie po uprzednim ustaleniu terminu wizyty telefonicznie.

morze i parsęta kołobrzeg

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama