Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Na Wyspie Solnej jest nowy parkingZarząd Portu zrealizował swoje obietnice, dotyczące funkcjonowania dodatkowego parkingu na Wyspie Solnej w Porcie Jachtowym.

Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że parking w Porcie Jachtowym od strony Parsęty nie tylko nie jest potrzebny, ale powinna tam zostać zrealizowana zabudowa mieszkaniowa. Nie budzi wątpliwości, że działanie lobby budowlanego nie ma nic wspólnego z interesem kołobrzeżan i turystów odwiedzających Kołobrzeg. Przykładem niech będzie nowa dzierżawa miejskiej spółki. Teren nad rzeką wynajęto, powstał tam parking. Cena parkowania jest dość wysoka - 6 zł za godzinę. Pomimo tego, chętnych nie brakowało, wręcz przeciwnie, brakowało miejsca... Dzięki parkingowi, w porcie można zostawić auto i Mostem Portowym udać się w kierunku latarni morskiej.

Na Wyspie Solnej jest nowy parking