Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, starosta,powiatW programie "Wokół Powiatu" Tomasz Tamborski opowiada o kwestiach związanych z odbudową Morskiego Oka oraz o tym, że nie ma prywatnych plaż.


Dziś 1 kwietnia - ale jak mówi starosta, przynajmniej do naszego spotkania nikt mu żadnego numeru nie wyciął z okazji Prima Aprilis. Tym razem rozmawialiśmy m.in. o Morskim Oku i jego odbudowie. Tomasz Tamborski uważa, że inwestor ma prawo powiększyć swój teren o zachodnie skrzydło i realizację inwestycji w pełnym zakresie. Jednocześnie przypomniał, że fakt posiadania terenu budowlanego nie oznacza, że inwestor jest właścicielem plaży - z tej może korzystać każdy. Ze starostą rozmawialiśmy także o sytuacji w sprawie ośrodka "Gryf".

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama