Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski,wokół,powiatuChoć tego jeszcze nie widać, już trwają prace nad budową ronda na skrzyżowaniu ulicy Zdrojowej, Solnej i Reymonta. Dobiegają końca pomiary na drodze.


Starosta nie ukrywa, że prace idą zgodnie z planem i już wkrótce obejmą także teren ulicy. Na razie trwają pomiary i ustalenie przebiegu skrzyżowania. Na sezon wakacyjny remont tej część drogi ma być ukończony. Na razie, pieniądze na ten cel wyłoży Starostwo Powiatowe. Starosta skomentował także inne inwestycje na terenie miasta, w tym projekt prac w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza.

Tomasz Tamborski odniósł się również do obchodów walk o Kołobrzeg. Zaprasza do oglądania dzisiejszej Wieczornicy Historycznej, podczas której zobaczymy film "Kolberg" i zdjęcia ze zbiorów Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. I choć na sali RCK nie ma już wolnych miejsc, transmisję z tego wydarzenia na żywo przeprowadzi portal Miastokolobrzeg.pl.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama