Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, festiwal, piosenki, żołnierskiejTomasz Tamborski podczas XX Targi Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, rozmawiał o powrocie tej imprezy do amfiteatru.


Jak tłumaczy Tomasz Tamborski, na targach hasło Festiwal Piosenki Żołnierskiej, wszystkim jasno kojarzyło się z Kołobrzegiem, i jak przyznaje starosta, jest to impreza, której potencjał można wykorzystać, o czym rozmawiał w Kielcach i liczy na to, że jej reaktywacja w amfiteatrze się powiedzie.

W programie "Wokół Powiatu", rozmawialiśmy również o wnioskach na zadania powiatowe, o dofinansowanie których można zwracać się w Starostwie Powiatowym do końca września. Zapytaliśmy Tomasza Tamborskiego o zmianę składu Rady Muzeum, a także porozmawialiśmy o lampionach nieszczęścia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama