Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tomasz tamborski, marian terleckiKolejny odcinek audycji "Wokół Powiatu". Tym razem odwiedziliśmy gminę Rymań i wójta Mirosława Terleckiego. Starosta miał co nieco do wyjaśnienia.


Kontynuujemy wizyty w gminach powiatu kołobrzeskiego. Wizyta w Rymaniu nie jest pozbawiona przyczyny - w piątek odbędzie się tam sesja Rady Powiatu. Z wójtem gminy rozmawialiśmy o rozwoju gospodarczym okolicy i planach budowy pola golfowego. Zapytaliśmy go także o kwestie związane z likwidacją powiatów. Tym pytaniem był nieco zaskoczony sam starosta, którego przy okazji zapytaliśmy o ostatnie wydarzenia z ulicy Mazowieckiej (przeczytaj informacje Kołobrzeg). Były przeprosiny wobec kierowców i mieszkańców za pracę Zarządu Dróg Powiatowych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama