Clear Sky

20 czerwca 2024
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Modernizacja zaplecza sportowego w Gościnie

W gabinecie starosty kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego została podpisana umowa na modernizację zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie.

Zadanie obejmuje modernizację dwóch szatni sportowych  i zaplecza technicznego nauczycieli wychowania fizycznego przy sali gimnastycznej. W pomieszczeniach planuje się: wymianę instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni ścian, malowanie, wykonanie glazury i terakoty, wymianę drzwi wejściowych zewnętrznych  i wewnętrznych do  pomieszczeń szatni, toalet i zaplecza technicznego. Zaplecze techniczne nauczycieli w-f wyposażone zostanie w nowe meble.

„Program pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej” to jedno z najdłużej realizowanych przedsięwzięć w Urzędzie Marszałkowskim.  Kwota dofinansowania to 20.000 złotych. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 40.000 złotych. Czas realizacji nastąpi do końca roku.

Dziś umowę podpisali: wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Anna Bańkowska, starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski oraz wicestarosta Jacek Kuś. Przy podpisaniu obecna była wicedyrektor ds. dydaktycznych Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Katarzyna Zienkiewicz.