Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Modernizacja zaplecza sportowego w Gościnie

W gabinecie starosty kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego została podpisana umowa na modernizację zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie.

Zadanie obejmuje modernizację dwóch szatni sportowych  i zaplecza technicznego nauczycieli wychowania fizycznego przy sali gimnastycznej. W pomieszczeniach planuje się: wymianę instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni ścian, malowanie, wykonanie glazury i terakoty, wymianę drzwi wejściowych zewnętrznych  i wewnętrznych do  pomieszczeń szatni, toalet i zaplecza technicznego. Zaplecze techniczne nauczycieli w-f wyposażone zostanie w nowe meble.

„Program pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej” to jedno z najdłużej realizowanych przedsięwzięć w Urzędzie Marszałkowskim.  Kwota dofinansowania to 20.000 złotych. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 40.000 złotych. Czas realizacji nastąpi do końca roku.

Dziś umowę podpisali: wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Anna Bańkowska, starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski oraz wicestarosta Jacek Kuś. Przy podpisaniu obecna była wicedyrektor ds. dydaktycznych Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Katarzyna Zienkiewicz.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama