Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski po raz kolejny zawieszony w Platformie [wideo]

W poniedziałek wieczorem na naszym portalu ukazał się komentarz, w który ktoś informował o zawieszeniu Tomasza Tamborskiego. Ktoś inny ripostował, że to fake news. Dziś zapytaliśmy o to starostę i okazało się, że został czasowo zawieszony w prawach członka PO, ale niestety, nie zna uzasadnienia tej decyzji. Zawieszenie zostało zatwierdzone w Szczecinie, zgodnie ze statutem PO. Będzie ważne, jak mówi Tamborski, do najbliższego zjazdu krajowego, czyli pewnie już niedługo. Jak mówi starosta, może jedynie domyślać się, czego sprawa dotyczy, czyli faktu, że Anna Bańkowska została nagrana, a materiał trafił do dziennikarzy TVP. Według Tamborskiego, w sprawie wyciągnięto wnioski wobec osoby, która nagranie słyszała, a nie, która je wykorzystała. Pytamy starostę, czy sprawa ma związek w tym, że w piątek wpłynął wniosek o odwołanie Anny Bańkowskiej z funkcji szefowej powiatowych struktur PO. Tamborski nie komentuje, choć wiele wskazuje, że taka była chronologia zdarzeń.

W audycji "Wokół Powiatu" rozmawiamy także o fatalnej organizacji ruchu na czas budowy drogi na ulicy Krzywoustego, prezentacji Kołobrzegu jako Europejskiej Stolicy Kultury, a także o wynikach ostatnich wyborów. Więcej w audycji płatnej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama