Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o dojściu do ściany łamania prawa

W audycji powiatowej, rozmawialiśmy z Tomaszem Tamborskim na temat marszu 4 czerwca w Warszawie. Starosta był w stolicy i również maszerował. Jak mówi, nie spodziewał się takiego dojścia do ściany łamania prawa, co obecnie dzieje się w Polsce. Jedyną opcją, która obecnie jest na stole, to wybory i zmiana rządu, a także prezydenta.

Ze starostą rozmawialiśmy także na temat inwestycji. Na maszcie, który już na budynku starostwa jest, nie ma jeszcze nadajników, gdyż przedłużyła się nieco budowa przyłącza energetycznego. Pytamy również Tomasza Tamborskiego o przyszłość ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Fredry. W ostatnim felietonie, radny Jacek Woźniak sugerował przekazanie części drogi na rzecz miasta, aby wykonać nowy deptak do promenady (przeczytaj). Zdaniem starosty, możliwy jest całkowity remont ścieżki wzdłuż ulicy Fredry, a on otwarty jest na rozmowy z miastem. Rozmawiamy także o utrudnieniu na ścieżce przy skrzyżowaniu z ul. 4 DWP a Fredry i o budowie ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Grzybowskiej.

Materiał płatny

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama