Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: jedni uczą się na błędach, inni na uniwersytetach [wideo]

W audycji "Wokół Powiatu" pytamy starostę o dalszy los zmian w organizacji ruchu w centrum miasta. Jak mówi Tomasz Tamborski, do starostwa nie wpłynął jeszcze wniosek prezydent Anny Mieczkowskiej, więc na razie nie ma o czym rozmawiać. - Jestem zaproszony na spotkanie z projektantem tego rozwiązania - mówi starosta i dodaje, że pierwszą rzeczą, o jaką zapyta, to czy jest już realizowany projekt budowy ronda u zbiegu ulicy Budowlanej, Kamiennej i Rzecznej. Jeśli nie, to sprawa jest oczywista. Na sugestię, że być może warto dać szansę temu rozwiązaniu, a potem poprawiać błędy, Tamborski odpowiada, że jedni uczą się na błędach, inni na uniwersytetach. Sprawa stanie na zespole ds. bezpieczeństwa ruchu i tam zapadną decyzje, o ile wniosek w ogóle wpłynie do starostwa.

Ze starostą rozmawiamy o środkach na budowę dróg, zarówno tych już pozyskanych, jak w przypadku ulicy Myśliwskiej, jak i tych, o które powiat się stara, jak w przypadku ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie. Ponadto, pytamy o losy filii DPS Włościbórz, znajdującej się w Kołobrzegu. Zdaniem Tamborskiego, obecna sytuacja jest na tyle trudna, że lepiej rozmawiać o filii w Kołobrzegu i reorganizacji DPS Włościbórz, niż o likwidacji całej jednostki. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama