Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o możliwości powstania OSP Kołobrzeg [wideo]

Podczas pierwszej w tym roku audycji "Wokół Powiatu", z Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy o bieżących sprawach powiatu. Nie sposób było nie poruszyć spraw związanych z "Polskim Ładem". Jak mówi starosta, problemy są duże, a ludzie nie są pewni tego, ile będą zarabiali dziś, a ile jutro. Tomasz Tamborski skomentował także sprawy związane z oświatą. Od wczoraj uczniowie chodzą do szkoły, a już dziś z nauki stacjonarnej zostały wykluczone 3 klasy w "Sienkiewiczu". Powiat chce w swoich szkołach prowadzić także mobilny punkt szczepień przed feriami. Ponadto, studniówki nie odbędą się przed feriami, a o ich dalszych losach mają decydować sami rodzice.

W audycji starosta ustosunkowuje się do krytyki z udział w otwarciu "Leroy Merlin". Pytamy go również o kwestie utworzenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Podczelu. Jego zdaniem, nie jest to zły pomysł, biorąc pod uwagę sytuację w działaniach kołobrzeskich strażaków, gdy 150 razy w ciągu roku do miasta ściągane są jednostki ochotnicze do pomocy strażakom zawodowym. Czy powinna to być OSP Podczele, czy jednak OSP Kołobrzeg lądowa, uzupełniająca działania POSP Tryton, to sprawa otwarta. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama