Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg


Starosta kołobrzeski, Tomasz Tamborski, uważa, że lista problemów, które spotykają nasze miasto narasta, a kłopoty wynikają z braku pomysłów na jego zagospodarowanie, albo szukanie rozwiązań u firm zewnętrznych, którego Kołobrzegu mało wiedzą. I tak mamy kolejną już propozycję lokalizacji schroniska - na bagnach, które trzeba najpierw osuszyć. To wszystko potrwa i będzie kosztować, a w dodatku już wzbudziło opór mieszkańców Radzikowa i Grzybowa. Kolejny spór to problem witacza przy ul. 6 Dywizji Piechoty. Witacz nie podoba się prezydent Annie Mieczkowskiej, bo promuje Skansen Morski, a nie Kołobrzeg. Tamborski uważa, że Skansen Morski promuje sam z siebie Kołobrzeg, bo jest jego atrakcją, jedną z niewielu. Ponadto, prezydent mogła uczestniczyć w tym projekcie, ale kołobrzeskiemu muzeum odmówiła. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama