Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W cyklicznym komentarzu starosty Tomasza Tamborskiego, poruszamy temat budowy bezpiecznego przejścia w Zieleniewie i organizację ruchu w centrum miasta. Jak podkreśla starosta Tomasz Tamborski, poligon w zabytkowym układzie ulic dobiega końca, a dalsze myślenie o zmianach będzie możliwe, po wykonaniu szeregu inwestycji, w tym budowy nowego ronda u zbiegu ulicy Rzecznej, Budowlanej i Kamiennej.

W audycji rozmawiamy na temat "Gryfa". Jak mówi starosta, przystąpiono już do procedury ogłoszenia nowego przetargu, także z nową i wyższą ceną za ten ośrodek. Co więcej, co interesowało naszych czytelników, rozważane są w tej chwili na poziomie kancelarii prawnej, reprezentującej powiat, kroki prawne przeciwko dzierżawcom w sprawie odzyskania niezrealizowanych inwestycji w ośrodku "Gryf" na kwotę niecałych 7 mln zł. Przypomnijmy - w przetargu na dzierżawę obiektu w 2010 roku była to kluczowa kwestia, która zdecydowała o wyborze zwycięzcy. Tyle, że dzierżawca zainwestował tylko ponad 3 mln zł, a w tej kwestii orzekł prawomocnie sąd. Uznano, że skoro nie zainwestowano umówionej kwoty, wypowiedzenie umowy na dzierżawę było legalne. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama