Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta w naszej audycji odniósł się przy okazji dzisiejszego podpisania umowy na strzelnicę w Gościnie, odniósł się również do sytuacji na stacji paliw w Rymaniu. Jego zdaniem, temu co tam zaszło, nie są winni mundurowi czy komendant powiatowy, ale system szkolenia polskiej Policji, który zawiódł. Jeśli policjanci mają tylko 30% godzin z dotychczasowego szkolenia w zakresie interwencji, to nie można ich krytykować, że nie są do końca przygotowani do swojej pracy. Za to odpowiada rząd. Tomasz Tamborski zapowiedział pełne wsparcie dla tych funkcjonariuszy, także prawne, i traktuje ich jako ofiary ogólnopolskiego hejtu.

W trakcie audycji rozmawialiśmy o podpisaniu umowy na strzelnicę w Gościnie, która ma powstać dość szybko i będzie miała cztery 50-metrowe tory do strzelania oczywiście z broni ostrej. Poruszyliśmy temat finansowania domów pomocy społecznej oraz sytuacji epidemicznej.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama