Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Na najbliższej sesji Rady Powiatu wybrany zostanie nowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu. Zastąpi on śp. Antoniego Szarmacha, który funkcję tę pełnił od wielu lat i zmarł w 2020 roku. Jak mówi starosta Tomasz Tamborski, funkcję to obsadzą radni z Kubu Lewicy i wszystko wskazuje na to, że będzie to Artur Wasiewski. Ponadto, na najbliższej sesji, radni przekażą pomoc finansową dla gminy Dygowo, która będzie opracowywać koncepcję ścieżki rowerowej z Kołobrzegu do Karlina, łącząc powiat kołobrzeski z powiatem białogardzkim. Tamborski komentuje także odwołanie prezesa PŻB, wskazując, że rada nadzorcza tej spółki powinna mieć się na baczności, bo odpowiedzialność, nawet po pełnieniu funkcji członków rady, nie przemija. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama