Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W dzisiejszej audycji, Tomasz Tamborski podał przykład dezorganizacji szczepień w Polsce. Skarbniczka powiatu, Barbara Ostrowska, jest w grupie szczepień i zapisała się na stosowny termin. Jako mieszkance powiatu kołobrzeskiego wyznaczono jej miejsce szczepienia w Gnieźnie, niemal 300 kilometrów od Kołobrzegu. Musi się zgłosić z samego rana, a więc jechać kilka godzin w nocy. A hotele są zamknięte, szczepienia też bliżej przenieść nie można. Ale rząd chwali się szczepieniami.

Tomasz Tamborski sam kwestował na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystawił również książki wydawane przez Powiat Kołobrzeski na aukcja Allegro. Dostępne są one pod linkami:
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-historia-kolobrzegu-po-1945-roku-10170951681
https://allegro.pl/oferta/19-bateria-artylerii-stalej-w-kolobrzegu-10170944664
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-przedsiewziecie-3000-10170959662

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama