Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Jak mówi starosta w audycji "Wokół Powiatu", jeszcze w miesiącu styczniu odbędzie się drugie podejście do sprzedaży "Gryfa". Nie będzie to jednak nowy przetarg, a druga próba podpisania aktu notarialnego. Tomasz Tamborski wskazuje, że z analizy prawników wynika, że zgłaszana kwestia braku możliwości podpisania dokumentu jest obiektywna i zgodnie z prawem wyznaczono kolejny termin, zwłaszcza, że powiatowi na sprzedaży zależy i to za tak korzystną cenę.

Ze starostą rozmawiamy także o kwestii związanej z przeniesieniem schroniska. Magistrat wskazuje, że legislacyjne odstępstwo w związku z lokalizacją schroniska może wydać starosta. Tomasz Tamborski apeluje, aby ktoś się douczył. Według niego, starosta nie ma takich kompetencji i w tej sprawie wystąpiono do Warszawy. Natomiast co do planów miasta związanych z lokalizacją schroniska przy ul. Koszalińskiej starosta podtrzymuje to, co powiedział. A jako źródło swojej informacji wskazuje jednego z urzędników. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama