Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta kołobrzeski negatywnie ocenia epopeję harcerską i to, w jaki sposób harcerze zachowali się wobec miasta (przeczytaj). Tego rodzaju działalność, w której majątek miejski używany jest w celach komercyjnych, a w dodatku zamiast porozumienia stawiane są jakieś wydumane warunki, starosta nazywa parabankiem i tak ją traktuje. Uważa, że harcerze nie tylko przelicytowali, ale jeśli okaże się, że przez ich wycieczki sądowe miasto nie zbuduje mostu łączącego Port Jachtowy z Portem Rybackim, bo spóźni się po środki unijne, to będzie to skandal.

Tomasz Tamborski broni dofinansowania nowego pojazdu dla kołobrzeskiej "drogówki". Jego zdaniem, to, że jacyś policjanci w Warszawie przekroczyli swoje uprawnienia, nie może rzutować na wszystkich uczciwie pracujących i oddanych służbie policjantów. Starosta zapowiedział również, że zaszczepi się na koronawirusa, co więcej, apeluje do lekarzy rodzinnych w gminach powiatu kołobrzeskiego, aby zapisali się do szczepienia pacjentów. Jak się okazuje, obecnie można zaszczepić się tylko w Kołobrzegu, bo nikt spoza miasta nie zgłosił się do programu NFZ. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama